NAJLEPSZY PROBIOTYK NA ODPORNOŚĆ

Probiotyk i prebiotyk, wpływ mikroorganizmów na człowieka

Jak działają pożytecznie mikroorganizmy, po co nam probiotyk?

Gdzie wystepują mikroorganizmy?

Mikroorganizmy są wszędzie, w wodzie, powietrzu, glebie, na i w roślinach, zwierzętach i ludziach. Im więcej wokół nas tych pożytecznych, tym lepiej dla naszego zdrowia i środowiska wokół nas.

Jak twierdzą naukowcy, na identyfikację wciąż czeka około 99% wszystkich mikroorganizmów występujących na świecie. I choć stanowią one na razie bardziej tajemnicę niż źródło ugruntowanej wiedzy, to ich znaczenie dla człowieka jest bezspornie fundamentalne. Jeszcze do niedawna sądzono, że w żołądku człowieka mikroorganizmy nie mogą przeżyć ze względu na skrajnie trudne warunki (m.in. niskie pH). Dziś wiemy, że w żołądku znajduje się minimum 100 różnych gatunków nieznanych i do tej pory nierozpoznanych mikroorganizmów. A pierwszy kontakt z nimi mamy jeszcze w życiu płodowym.

 

Kup teraz EkoSynbiotyk 400ml

Jak działają mikroogranizmy?

Pożyteczne mikroorganizmy działają zawsze w kierunku przywracania homeostazy i równowagi w środowisku życia i organizmie swojego gospodarza. Rozwiązują problemy bardzo różnych ekosystemów. Na działce i w ogrodzie możemy dzięki nim zrezygnować ze stosowania chemicznych środków nawożenia i ochrony roślin oraz otrzymać zdrową żywność, o wysokiej wartości odżywczej i biologicznej. Możemy je zastosować w naszym domu, eliminując wszechobecną chemię na rzecz pożytecznej mikroflory. Możemy korzystać z probiotycznych kosmetyków. Możemy się nimi suplementować, by wspierać homeostazę naszego organizmu. I wreszcie dzięki nim możemy we właściwy sposób zadbać o środowisko naturalne.

Kup teraz EkoSynbiotyk 1000ml

 

 

 

EkoSynbiotykowy kanał Youtube!

Zapoznaj się juz dziś z naszym kanałem YT, na którym publikujemy  odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, porady odnośnie stosowania i bazę wiedzy o EkoSynbiotyku.

Pożyteczne mikroorganizmy działają zawsze w kierunku przywracania homeostazy i równowagi w środowisku życia i organizmie swojego gospodarza. Rozwiązują problemy bardzo różnych ekosystemów. Na działce i w ogrodzie możemy dzięki nim zrezygnować ze stosowania chemicznych środków nawożenia i ochrony roślin oraz otrzymać zdrową żywność, o wysokiej wartości odżywczej i biologicznej.