Probiotyki i wyroby mikroorganiczne dl zdrowia mikrobiomu i jelit
Złotysygnet marki ProBio Koło świadczy o prestiżu i najwyższym podejściu do klienta

EkoSynbiotyk®

Producent probiotyków i wyrobów mikroorganicznych

Ambasadorem naszej marki jest natura

ProBio Koło®

Polskie probiotyki

przebadane i bezpieczne dla zdrowia

ProBio Koło jest polskim producentem probiotyków i produktów mikroorganicznych. Od lat produkujemy najlepszej jakości probiotyki. Nasze produkty zostały przebadane w warunkach laboratoryjnych, aby zapewnić ich skuteczność i bezpieczeństwo stosowania.

Nasz flagowy wyrób, EkoSynbiotyk, to wyjątkowa autorska formuła płynnego probiotyku i prebiotyku w jednym. Powstaje on w wieloetapowym procesie fermentacji beztlenowej z udziałem 13 szczepów żywych, aktywnych i wyselekcjonowanych pożytecznych bakterii.

Zobacz zastosowanie

Pasja

oraz najskuteczniejsze probiotyki z certyfikacją

Nasze probiotyki są opracowywane z wykorzystaniem najnowszych osiągnięć naukowych i technologicznych, a ich skuteczność i bezpieczeństwo są potwierdzone badaniami klinicznymi. Wszystkie nasze wyroby są przebadane i certyfikowane, co daje naszym klientom pewność, że korzystają z najwyższej jakości produktów.

Nasza wyspecjalizowana kadra to ludzie z pasją i doświadczeniem w dziedzinie, biotechnologii i mikrobiologii. Dzięki ich wiedzy i zaangażowaniu możemy zapewnić najwyższą jakość naszych wyrobów oraz powtarzalność i bezpieczeństwo każdej przez nas wyprodukowanej butelki.

Zapoznaj się z badaniami o EkoSynbiotyku

Priorytetem

jest zdrowie i dobrostan mikrobiomu

Jako firma z tradycjami rodzinnymi, wiemy jak ważna jest dbałość o detale i solidne podejście do każdego klienta. Dlatego każdego dnia pracujemy w pocie czoła, aby zapewnić naszym klientom wyroby najwyższej jakości.

Naszym priorytetem jest zdrowie i dobre samopoczucie naszych klientów, dlatego każdy nasz wyrób jest starannie opracowywany z myślą o ich dobru, a każda partia jest poddawana rygorystycznym badaniom w naszych i zewnętrznych, akredytowanych labolatoriach, aby zapewnić ich bezpieczeństwo i skuteczność.

Zamów EkoSynbiotyk 400ml Zamów EkoSynbiotyk 1000ml

Pierwszy probiotyk

W historii o takiej wchłanialności

W naszej ofercie znajdziesz nasz flagowy produkt – EkoSynbiotyk, który jest w 100% naturalny i jest nasz autorską formułą. EkoSynbiotyk to probiotyk i prebiotyk w jednym, powstający w wielomiesięcznym i wieloetapowym procesie fermentacji z udziałem 13 szczepów żywych, aktywnych i wyselekcjonowanych pożytecznych bakterii. Ekologiczną i certyfikowaną pożywką tych mikroorganizmów są topinambur, melasa z trzciny cukrowej i soki granatu, jagód, wiśni, które w procesie fermetacji są zamieniane na metabolity, przez bakterie probiotyczne.

Opatentowaną i niezwykle skuteczną formułę naszego Probiotyku zawdzięczamy wytrwałości oraz niezwykłej determinacji naszych technologów, gdyż odkrycie tak skutecznie działającej formuły EkoSynbiotyku sprowadza się w dużej mierze do żmudnej metody prób i błędów. To właśnie dzięki ich pracy, lat doświadczeń, przepotężnej wiedzy oraz dużej ilości szczęścia możemy państwu zaproponować nasz wyrób.

Zapoznaj się z badaniami o EkoSynbiotyku

Bezpieczna i szybka

wysyłka prosto od producenta

Nie tylko oferujemy najwyższej jakości wyroby, ale również dbamy o sprawne i szybkie dostarczenie ich do Państwa. Nasza firma prowadzi samodzielnie proces dystrybucji i wysyłki swoich wyrobów, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową obsługę i śledzenie przesyłki przez cały czas.

Jeśli będą mieli Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, nasi specjaliści są zawsze gotowi, aby pomóc i doradzić najlepsze rozwiązanie.

Dziękujemy, że jesteście z nami.

Kup teraz w sklepie online

Kup w oficjalnym sklepie producenta