Badanie butelek probiotyku

Badanie: bezpieczne opakowania EkoSynbiotyku

Badanie laboratoryjne opakowań EkoSynbiotyku - butelki bezpieczne dla zdrowia

Butelki probiotyku wolne od ftalanów

Badania laboratoryjne przeprowadzone przez laboratoria badawcze GBA Polska przynoszą dobrą wiadomość dla wszystkich użytkowników probiotyku EkoSynbiotyk. Według wyników badań, butelki EkoSynbiotyku, są wolne od ftalanów i nie stanowią zagrożenia dla zdrowia. Zlecone przez nas badanie daje nam stu procentową pewność, że butelki, w których nasz suplement jest przechowywany są bezpieczne.

Zobacz sprawozdanie z badania Zobacz pełne wyniki badań

Rzetelnie przebadane przez niezależne laboratorium

Ftalany, to grupa substancji chemicznych stosowanych w wielu produktach codziennego użytku, od długopisów po butelki plastikowe, od dawna budzą obawy ze względu na ich potencjalne negatywne skutki dla zdrowia. Długotrwałe narażenie na ftalany może prowadzić do zakłóceń hormonalnych, problemów z rozwojem płodowym, a nawet zwiększonego ryzyka wystąpienia niektórych chorób.

Wyniki badań dają nam pewność, że korzystanie z EkoSynbiotyku nie wiąże się z ryzykiem narażenia na szkodliwe substancje. To oznacza, że możemy cieszyć się korzyściami płynącymi z naszego suplementu, bez obaw o zdrowie nasze i naszych bliskich.

Zobacz sprawozdanie z badania

Według wyników badań, butelki EkoSynbiotyku, są wolne od ftalanów i nie stanowią zagrożenia dla zdrowia. Zlecone przez nas badanie daje nam stu procentową pewność, że nasze butelki są bezpieczne.